His yüklemeleri ile anneler ve çocukları daha mutlu

Çocuğuyla olan duygusal bağları güçlendirmek isteyen annelere, yaklaşan Anneler Günü’ne özel his yüklemeleri videosuyla yardımcı olan İpek Senem Aydın, sevgiyi çocuklara hissettirmenin ve onlarla paylaşmanın en sevecen halini sunuyor.

Yaklaşan Anneler Günü’ne özel çocuk ve anne arasındaki duygusal bağı daha da güçlendirmeye yardımcı olan his yükleme videosunu YouTube kanalında takipçileriyle buluşturan Uluslararası Thetahealing Eğitmeni İpek Senem Aydın, güven dolu yarınların yolunu açıyor. Çocuğuyla kuracağı güvenli bağ ile onun zihinsel, duygusal ve fiziksel sağlığı üzerinde çok önemli bir etkiye sahip olmak isteyen tüm annelerin ihtiyacını karşılayan Aydın, çocukların gelecekte hayatın içinde daha güvende hissetmelerine de his yüklemeleri videosuyla katkı sağlıyor.

Anne Sevgisi His Yüklemeleriyle Çocukların Özgüveni Oluyor

His yüklemeleriyle birlikte duyguların anneden çocuğa geçtiğine dikkat çeken İpek Senem Aydın, doğru ve düzenli yapılacak his yüklemeleri ile anne-çocuk bağının güçlenmesinin önünde hiçbir engelin duramayacağını söylüyor. His yüklemeleriyle birlikte annenin dengeye gelmesi sonucunda bunun olumlu etkilerinin çocuğa da bir şekilde ulaşacağını belirten Aydın, ilerleyen yıllarda ise çocuğun her alanda başarıya ulaşmasının da önünün açılacağına değiniyor. Çocuklar üzerinde olumsuz etkiye sahip olan öfkeli annelere de yardımcı olan thetahealing eğitmeni; ruhsal, zihinsel ve fiziksel bedenin kendi saf özüne dönmesini sağlıyor. Annenin hayatına dair tüm problemleri çözmesi ve önündeki engelleri geride bırakması ile çocuğun da etkileneceğini vurgulayan Aydın, his yüklemelerini düzenli yapan annelerin çocuklarının geleceği üzerinde de pozitif olumlamaları açığa çıkaracağını ifade ediyor.

İpek Senem Aydın’ın YouTube kanalındaki “Anneler İçin His Yüklemeleri” videosuna https://youtu.be/vE8_5tOHeWY linkinden ulaşılabilir.

Hibya Haber Ajansı

Okunma